O nas

O Nas

O nas

Od 1995 roku jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem wiodącego światowego producenta końcówek stomatologicznych, japońskiego koncernu NSK Nakanishi. Jesteśmy od wielu lat przedstawicielem na Polskę takich znanych producentów jak włoskie firmy G.Comm oraz 4TEK. Od wielu lat naszymi partnerami są również takie firmy, jak DCI czy Luzzani. Od 2023 roku jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem słowackiego producenta unitów stomatologicznych Chiromega, a także wyłącznym przedstawicielem na Polskę firmy ANCAR, uznanego hiszpańskiego producenta unitów stomatologicznych.

Od początku istnienia uczestniczymy we wszystkich liczących się targach branżowych oraz wspieramy liczne konferencje dla stomatologów.

KIM JESTEŚMY?

Firma Makromed Sp. z o.o. Sp. K. w przyszłym roku obchodzić będzie 30-lecie działalności, może być zatem określana mianem jednego z twórców dynamicznego rozwoju branży stomatologicznej w Polsce. Przez 25 lat działalności byliśmy największym producentem unitów i foteli stomatologicznych w kraju – z naszej manufaktury wyszło ich prawie 6 000.

Jesteśmy członkiem Łódzkiej Izby Przemysłowo-Handlowej.

W naszym DNA jest pomaganie innym – od lat wspieramy cudowną fundację Gajusz, zajmującą się nieuleczalnie chorymi dziećmi.

liph
gajusz

POZNAJ ZESPÓŁ

Wykwalifikowani specjaliści, którzy łączą swoje pasje i umiejętności, aby dostarczyć najwyższą jakość usług.

POZNAJ ZESPÓŁ strzałka
<h3>POZNAJ ZESPÓŁ</h3>

NEWSLETTER

Chcesz być w stałym kontakcie z naszą firmą?
Zapisz się do naszego newslettera    * Pola wymagane