POWRÓT DO PRODUCENTÓW

Ancar od ponad 60 lat produkuje specjalistyczne fotele, a od ponad 30 koncentruje się na sektorze dentystycznym. W tym okresie firma ta stała się znaczącym punktem odniesienia w branży. W ostatnich latach w pełni wykorzystała swoje doświadczenie, aby rozwijać się i budować coraz mocniejszą tożsamość. Nowa linia S LINE jest efektem tego procesu i całej włożonej w niego pracy.

Firma Ancar została założona w 1958 roku przez Antoniego Carlesa Pujola. Historia firmy rozpoczęła się w małym warsztacie w Vilassar de Mar w Barcelonie. Obecnie firma posiada własną fabrykę, w której zatrudnia 70 doświadczonych pracowników, robiących wszystko, by produkować najwyższej jakości fotele dentystyczne.

Firma Ancar znana jest z tego, że wykorzystuje aluminium jako podstawę produkowanych przez siebie unitów stomatologicznych. Dzięki połączeniu swojego doświadczenia w produkcji wysokiej jakości wyrobów aluminiowych, z niezbędną ergonomią i technologią może zapewnić, że Państwa urządzenie będzie służyło przez dziesięciolecia. Specjalizuje się w projektowaniu ergonomicznych i trwałych unitów stomatologicznych, a naszym celem jest budowanie długotrwałych relacji z naszymi klientami. Oferujemy szeroką gamę produktów najwyższej jakości, przy wsparciu zespołu cechującego się serdecznością i zaangażowaniem w obsługę.

Ancar jest dobrze znany ze swojej doskonałości produkcyjnej i jakości materiałów. Wszystkie unity stomatologiczne są wykonane z antykorozyjnego stopu aluminium, wytapianego w lokalnej odlewni, co gwarantuje, że wytrzymają wiele lat. Jednostki nie pękają i nie tracą połysku.

Jakość i wytrzymałość aluminium jest niezawodna w najbardziej ekstremalnych warunkach, gdzie odporność, bezpieczeństwo i trwałość mają kluczowe znaczenie. Jednostki są zdecydowanie odporne na korozję, co pozwala zachować ich strukturę w stanie nienaruszonym i wydłużyć ich żywotność. Ponadto materiał ten jest lekki, nie pęka i nie traci koloru wraz z upływem czasu. Za 10 lat Twoje urządzenie będzie równie nieskazitelne, jak pierwszego dnia.

Wszystkie unity stomatologiczne Ancar mogą być wyposażone w liczne opcje: różne rodzaje tac, zagłówków, tapicerki, komponenty, takie jak separatory amalgamatu, systemy dezynfekcji instrumentów, ssaki oraz różne lampy zabiegowe. Zapytaj swojego dealera o szczegółową informację na temat dostępne opcji.

ZAPYTAJ O PRODUKT