POWRÓT DO PRODUCENTÓW

Chiromega

Słowacki producent unitów stomatologicznych, dostępnych w przystępnych cenach i szerokim zakresie dostępnych opcji.

Firma Chiromega, z siedzibą w Humenne na Słowacji, jest producentem unitów stomatologicznych od 2002 roku. Obecnie firma oferuje pięć modeli unitów: Duet, NiKa, NK, Solo oraz Cart.

Od roku 2017 dostępna jest zmodyfikowana wersja unitów Duet i NiKa, z panelem lekarza wyposażonym w ekran dotykowy, który poszerza możliwości ustawień i regulacji.

Innowacyjnym rozwiązaniem jest możliwość sterowania standardowym mikrosilnikiem tak, jak silnikiem bezszczotkowym (dostępna jest regulacja momentu obrotowego, wykorzystanie programów endodontycznych, regulacja obrotów mikrosilnika w zakresie od 30 do 40 000 obr./min. oraz niezwykle ważna funkcja giromatic).

Unity stomatologiczne Chiromega konstruowane są z dbałością o każdy detal, dzięki czemu są trwałe i wysoce niezawodne. Modułowość podzespołów elektronicznych odpowiedzialnych za sterowanie funkcjami unitu znacznie przyśpiesza i ułatwia ewentualny serwis, co dodatkowo redukuje jego koszty. Unity produkowane są z materiałów przyjaznych środowisku, zdatnych do ponownego wykorzystania lub utylizacji po okresie użytkowania. Całość produkcji ulokowana jest na Słowacji.

PLIKI DO POBRANIA

ZAPYTAJ O PRODUKT