POWRÓT DO PRODUCENTÓW

4TEK

4tek oferuje usługi projektowo-konstrukcyjne maszynowni w gabinetach stomatologicznych, w pełni dostosowując się do potrzeb klientów.

Firma specjalizuje się w produkcji systemów sprężających i ssących dla sektora medycznego, w szczególności dla sektora stomatologicznego.

Dostarczany sprzęt i akcesoria elektromedyczne uzupełniają gabinety stomatologiczne i laboratoria dentystyczne.

Założona na początku 2006 roku przez profesjonalistów w dziedzinie stomatologii, firma 4tek Srl zrodziła się z doświadczeń Dental Centra, z których kontynuuje i wdraża produkcję aspiratorów dentystycznych i unitów elektrochirurgicznych.

W późniejszym etapie do pierwotnego projektu dodano koncepcję świadczenia usługi 360° poprzez agregację firmy Larfon, renomowanego producenta sprężarek.

Dynamiczny i eklektyczny zespół nieustannie poszukuje nowych wyzwań, projektów i pomysłów, aby zapewnić ciągłe poszerzanie asortymentu oraz zawsze aktualną odpowiedź na wymagania rynku.

Jako certyfikowana firma z 65% obrotem zagranicznym, stale zajmuje się bieżącymi praktykami, rejestracją i certyfikacją  produktów na różnych rynkach zagranicznych.

Doświadczenie zdobyte przez lata przez założycieli firmy 4tek Srl oferuje usługi projektowe i konstrukcyjne maszynowni w gabinetach stomatologicznych, dostosowując się pod każdym względem do potrzeb klienta. Wszystko gwarantowane i certyfikowane przez firmowy system jakości ISO9001 i ISO13485.

ZAPYTAJ O PRODUKT