POWRÓT DO PRODUCENTÓW

G.COMM

Włoska firma G.COMM istnieje od 2004 r. Specjalizuje się w produkcji urządzeń usprawniających pracę stomatologów, głównie lamp diodowych i halogenowych oświetlających pole zabiegowe. Jako jedna z nielicznych instaluje w produkowanych lampach kamery umożliwiające rejestrację zabiegu. Dzięki wysokiej jakości produkty firmy G.COMM znane są w ponad 80 krajach.

„Jesteśmy blisko lekarzy. Dzięki częstym i osobistym kontaktom ze stomatologami mogliśmy uwzględnić w naszych produktach potrzeby i pragnienia profesjonalistów poszukujących optymalnego widzenia w miejscu pracy i w otaczającym nas środowisku. Wybór materiałów, specyfikacji produktów i stylu jest inspirowany wymaganiami naszych klientów. Jesteśmy dumni z bycia producentem, my prowadzimy cały cykl produkcyjny w naszych zakładach budując i montując wszystko we własnym zakresie, stale inwestujemy w kadrę, proces produkcyjny oraz nowoczesne maszyny CNC.” – deklaruje zarząd firmy.

Klienci na całym świecie doceniają atrakcyjne włoskie wzornictwo produktów oraz nowoczesne rozwiązania, które łączą innowacyjność z dużym doświadczeniem w dziedzinie optyki, elektromechaniki i cyfrowych technologii.

ZAPYTAJ O PRODUKT